Ministri i Kosovës me vështirësi lexon fjalimin që është shqip (VIDEO)
Ekrem Mustafa është Ministër i Brendshëm relativisht i ri në Qeverinë e Kosovës.

Kështu, qytetarët nuk e kanë njohur më herët ministrin që erdhi në postin e tij pas kërkesës së Labinot Tahirit që "qeveria të ketë një ministër nga Ferizaj".

Në një nga paraqitjet e tij të para, ai është shfaqur me vështirësi dhe gabime në lexim të fjalimit.


Shtuar më 07/12/2018, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori