Ministri Çeku nuk jep dorëheqje
Agim Çeku
Ministri Agim Çeku i është përgjigju negativisht kërkesës së ish-partnerit të koalicionit, Aleancës Kosova e Re duke u shprehur se nuk ka ndërmend të jap dorëheqje.


“Unë nuk do të jem pjesë e bisedimeve për postet ministrore dhe çka do të që vendoset unë do ta respektoj atë vendim”, ka thënë Çeku për RTK-në. /albeu.com/

Shtuar më 19/01/2013, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori