Milot Hasimja del nga spitali
Gazetari që u plagos me një thikë në qafë, Milot Hasmija, përmes një postimi në Facebook ka treguar se tanimë ëhstë shëndoshë e mirë dhe se ka ikur nga spitali.

Hasimja ka falenderuar të gjithë kolegët gazetarë, familjarët dhe miqtë që i qëndruan pranë në një moment të tillë të vështirë.

Ja postimi i plotë i Milot Hasimës

Zakonisht jeni mesuar mem' pa duke ju uruar nje mengjes te kendshem, kesaj here po ju uroj nje dite te kendshme me plot dashni. Ju faleminderit gjithe familjes, kolegeve te punes, kolegeve prej seciles media pa marre parasysh se cila eshte, falenderoj ata qe me shikojne ne tv dhe ju kerkoj falje per mungesen time disa ditore me storie , falenderoi shoket qe me kan ndejt te kryet dhe stafit te QKUK-se.

Falenderoj gjithe per qindra mesazhe plot kurajo. Mire jam, jam leshu per tretman te metutjeshem ne shtepi. Zoti qofte me gjithe ne. Ju don PILA SHUME SHUME SHUME. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori