Milaim Zeka përdor fjalë banale nga foltorja e Kuvendit (VIDEO)
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka përdorur sot fjalor banal në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit, të thirrur nga deputetët e LDK-së dhe Vetëvendosjes.

“Nëse unë e kam kthye kryet nga Beogradi ju e keni kthy b….nga Beogradi”, tha Zeka.

Shtuar më 10/09/2017, ora 16:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori