Milaim Zeka bëhet deputet
Kandidati për deputet nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Milaim Zeka ka arritur të mbledhe 9 mijë votat e nevojshme për tu bërë deputet në Kuvendin e Kosovës.

Vetë Nisma bëri të ditur se në legjislaturën e ardhshme do të kenë 8 deputetë, dhe si duket njëri nga ta do të jetë edhe Milaim Zeka. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2017, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori