Meta në Bjeshkët e Sharrit, shijon boronicat e Kosovës
Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po promovon dhe po relaksohet në malet e Kosovës.

Meta madje po eksploron turizmin malor, duke shëtitur nga një pjesë në tjetrën, shkruan Indeksonline.

Sot ai ka postuar një fotografi në Bjeshkët e Sharrit ku duket mjaftë sportiv e ku shkruan: Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo.
Shtuar më 13/08/2019, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori