Meta "harron" Ramushin dhe ngre dolli pranë zjarrit me Thaçin
Hashim Thaçi deh Ilir Meta">Meta">Meta">Meta e kanë festuar bashkë Vitin e Ri pranë zjarrit dhe me nga një gotë verë.

Kreu i shtetit të Kosovës ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku shkruan: “Urime Kosovë! Urime Shqipëri! Urime gjithë shqiptarëve!”.

Kësaj radhe duket se Meta">Meta">Meta">Meta ka zgjedhur Thaçin për të dhënë një mesazh, ndërsa Haradinaj njihet si politikani i afërt i tij në Kosovë.
Shtuar më 02/01/2019, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori