Mësoni motin deri të mërkurën (FOTO LAJM)

Moti këto ditë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike si dhe masave të ngrohta ajrore.

Mirëpo, masa të ftohta ajrore që kanë depërtuar mbi Mesdheun perëndimor, gradualisht gjatë javës së ardhshme do të shtrihen edhe mbi vendin tonë duke zbritur lehtë temperaturat afër vlerave mesatare.

Kështu, sot moti pritet të jetë mot i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell.


Shtuar më 04/11/2018, ora 07:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori