KOSOVË/ Merrni çadrat me vete, "çmendet" moti dy ditët e ardhshme
Dy ditët e ardhshme pritet të ketë reshje shiu në vendin tonë.Moti për dy ditët e ardhshme:12.11.2019">2019 – Kryesisht me vransira dhe erë. Pasdite vonë dhe në mbrëmje priten reshje shiu.

Gjatë natës reshje lokale shiu. Do të fryejë erë mesatare e fuqishme dhe e fuqishme nga juglindja 8-16m/s, e në rajonin e Dukagjinit e lehtë dhe mesatare nga perëndimi 2-6m/s. Indeksi UV: 2.

13.11.2019">2019 – Në mëngjes vende-vende vazhdojnë reshjet e shiu. Ditën mot i butë, me vransira dhe erë. Erë mesatarisht e fuqishme dhe e fuqishme nga juglindja 6-14m/s. Indeksi UV: 2.
Shtuar më 11/11/2019, ora 22:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori