Mërgimtarët nga Zvicra "harbohen" rrugëve të Prishtinës
Ardhja e mërgimtarëve, përveç se ka bërë familjet që të shmallen dhe ka shkaktuar trafik në Kosovë, po shfaq edhe një fenomen tjetër, atë të drejtimit të makinave pa kujdes.

Parkimet vend e pavend janë një dukuri, ndërsa sëfundmirrjetet sociale po qarkullon një foto ku duket një makine me targa të Zvicrës, nga e cila kanë dalë tre persona dhe bëjnë foto. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2019, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori