Më në fund vjen edhe Teuta Rugova në Kuvend
Pëlqej
Deputetja nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova ka arritur në Kuvendin e Kosovës.

Siç duket e veçanta e kësaj seance tejet të rëndësishme është edhe prezenca e deputetes Rugova e cila në shumë raste zgjedh që të mos jetë fare e pranishme në Kuvendin e Kosovës.

Këtë herë Rugova është në Kuvend bashkë me deputetët e tjerë të LDK-së si dhe pritet vendimi i tyre lidhur me votimin e demarkacionit.
Shtuar më 22/02/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori