Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Me fytyra dhe logo, del një grup që quhet Ushtria Çlirimtare e Çamërisë (FOTO LAJM)

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi të njerëzve të uniformuar me emblemën e UÇÇ-së (Ushtria Çlirimtare e Çamërisë) që po kuvendojnë në një odë tipike shqiptare.

Çështja çame është riaktualizuar së fundmi nga shpallja e qeverisë çame në Holandë nga kryetari i kësaj të fundit, Festim Lato.

Ende nuk dihet nëse shoqatat came e mbështesin këtë grup apo ky grup është një skenar nga shtetet e tjera.

Shtuar më 15/01/2019, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori