"Me Dudën jam vëlla, i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit", Noizy flet për marrdhënien e prishur me reperin (VIDEO)
Noizy i ftuar në emisionin "Ndërrimi i Natës" ka folur për mardheniet me reperin Duda me të cilin dy vitet e fundit i ka prishur mardhëniet.

"Me Dudën jam si ai pjestar i familjes që të bie dhe ske ku e çon. Sido që të shkojë vëllai mbetet vëlla. Nuk prishemi më Dudën. Po është e vërtet që kemi pasur hatërmbetje me njëri-tjetrin por shpresoj dhe besoj se do i rregullojmë. Do vijë një ditë që do takohemi dhe do sqarohemi ska ku të shkojë se jemi shumë të afërt. Janë ca gjera që gjera që nuk mund të ndryshojnë te ne kurrë. Jemi rritur dhe i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit, përfundoi Noizy. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2020, ora 22:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori