Mbytet tragjikisht psikologia nga Kosova
Psikologia Dua Dauti Kadriu nga Prizreni është mbytur ditën e djeshme rreth orës 6 pasdite në mënyrë tragjike në Ulqin.

E ndjera ka humbur jetën pasi u fut në det të shpëtonte fëmijët e saj që kishin hyrë të laheshin por kanë rrezikuar të mbyten sepse kanë hyrë thellë në det.

E ndjera Kadriu ka parë fëmijët e saj teksa janë në rrezik dhe ka shkuar t'i nxjerrë nga shpëtojë.

Sipas familjarëve, trupi i pajetë është gjetur pas 3 orë kërkimesh. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori