Mbytet 16-vjeçari kosovar te Shkëmbi i Kavajës
Një adoleshent, 16-vjeçar është mbytur sot në mesditë në zonën e Shkëmbit të Kavajës, në Durrës.

Bëhet me dije se viktima është nga Kosova dhe ndodhej në Durrës për të kaluar pushimet bashkë me familjen.

Megjithëse të afërmit dhe qytetarët përreth i erdhën në ndihmë, kosovari ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori