Mbrojtja e dëshmitarëve, MPB marrëveshje bashkëpunimi me EULEX
Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi dhe shefi i misionit të Bashkimit Evropian (EULEX), Xavier de Marnak, nënshkruan sot memorandum të bashkëpunimit.

Marrëveshja e bashkëpunimit mes Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe EULEX-it, ka të bëjë me mbrojtjen e dëshmitarëve. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2013, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori