Mbrëmë humbi zgjedhjet, ditën e sotme Ramushi ngjitet në Bjeshkë
Pas zgjedhjeve të 6 tetorit, ish-Kryeministri i Kosovës , Ramush Haradinaj pasi kishte humbur zgjedhjet nga kolicioni i formuar i Aleancës për Ardhëmërinë e Kosovës dhe Partisë SocialDemokrate me vetëm 90.571 vota ose 11.54 për qind, ka vizituar Bjeshkët e Sharrit.

Haradinaj ka publikuar foto nga Maja e Njeriut ose Rudokë e Madhe, lartësia e të cilës është 2658 metra mbi nivelin e detit.

"Pamje mahnitëse nga Maja e Njeriut!", ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.
Shtuar më 07/10/2019, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori