Mbėrrijnė trupat e parė shtesė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nė Kosovė mbėrriti tė mėrkurėn kontigjenti i parė me 250 paqeruajtės gjermanė. Zėdhėnėsi i NATO-s, Mark Stumler deklaroi se "tensionet nė rritje" kanė detyruar Aleancėn tė forcojė misionin e saj nė Kosovė.

Ai ka theksuar se pėrforcimet do tė pėrbėhen nga 550 ushtarė gjermanė dhe 150 austriakė. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2012, ora 18:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.

Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.