Mbante bizhutëri në makinë, si e pësoi vajza nga Prishtina
Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se të enjten në kryeqytet është thyer një veturë me ç’rast janë vjedhur stoli ari.

“Ankuesja femër K/Shqiptare, ka njoftuar se i është thyer vetura e sajë “Audi Q7”, me tabela vendore, me ç ‘rast i janë vjedhur stoli ari sipas saj në vlere 7000 (shtatëmijë) €.”, thuhet në raport.

Me vendimin e Prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.


Shtuar më 02/06/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori