Martohet PDK me LDK

Sot në zyrën civile të Prishtinës është lidhur zyrtarisht kurora mes kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa.

Në këtë ceremoni martesore, të pranishëm kanë qenë edhe Atifete Jahjaga dhe ambasadorja Tracy Jacobson.

Po ashtu, edhe fëmija i këtij koalicioni, Lutfi Haziri.

Fotoja është shpërndarë masivisht në rrjete sociale./albeu.com/
Shtuar më 28/11/2014, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori