Martohet ish-burri i Jahjagës, shikimi i tyre plot dashuri (FOTO LAJM)

Ndonëse jo vetëm si presidente, por Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private.

Ajo për disa vite ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit qe çdo gjë mes tyre ka përfunduar. Menjëherë pas ndarjes Kuqi u përfol për një lidhje të re, e ndërsa mbrëmë ai e kurorëzoi lidhjen e tij me martesë.

“GazetaBlic” ka siguruar fotografi gjatë momentit kur çifti, Astrit Kuqi dhe Donika Selimi po prejnë tortën.


Shtuar më 18/08/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori