Martohen fëmijët e dy kundërshtarëve politikë
Edhe pse baballarët i kanë kundërshtarë në politikë, kjo nuk i ka penguar Ylli Hysenin dhe Gjyljeta Shalën të lidhin martesë.

Ky ndoshta është një lajm shumë i mirë, "për të shkrirë akujt" e atmosferës të ashpër aktuale politike.

Gjyljeta Shala ëhstë vajza e Ahmet Shalës, ministër në qeverinë e kaluar të PDK-së, ndërsa Ylli Hyseni është djali i ish-ministrit të LDK-së, Skënder Hyseni, merr vesh Express.

Gazeta ka marrë vesh se djali i ish-zyrtarit të LDK-së punon në kompaninë turke Limak Kosova.

Ylli dhe Gjyljeta sapo e kanë lidhur martesën këtë fundjavë që kaloi. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori