Marrėveshja nė pajtim me miqtė ndėrkombėtar
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Marrėveshja e arritur me Serbinė nė Bruksel ėshtė bėrė nė pajtim me Uashingtonin dhe Bashkimin Evropian. Kėshtu tha sot kryeministri Thaēi nė njė takim me pėrfaqėsuesit e degės sė Partisė Demokratike nė Prizren....

Me kėtė akt, Serbia e ka njohur opinionin e Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė dhe Deklaratėn e Pavarėsisė sė Kosovės. Kryeministri Thaēi foli edhe pėr tė arriturat e Partisė Demokratike qė ai drejton, duke lavdėruar punėn e zellshme qė ėshtė bėrė dhe po bėhet pėr pėrgatitjen e zgjedhje tė brendshme qė do tė mbahen nė pranverė.
Shtuar më 26/02/2012, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.