Marrëveshja, më e mira e mundshme
Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë është cilësuar si arritja më e madhe e mundshme në Republikën e Kosovës që nga çlirimi dhe pavarsia e saj.

I këtij mendimi është ish ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Bashkim Rama, duke theksuar se marrëveshja garanton normalizimin e raporteve ndërmjet dy vendeve, shkruan Epoka e Re.

Koha do të vlerësojë se kjo marrëveshje është një veprim i mirë i bërë në kohën e duhur”, ka thënë ai. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2013, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori