Makina shtyp për vdekje një këmbësor në Gjakovë
Në qendër të Gjakovës, një makinë ka shkelur për vdekje një këmbësor.

Personi duket i shtrirë në tokë dhe nga informacionet e para mësohet se ai ka ndërruar jetë, raporton Express.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe në çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori