Lutfi Hazirit i publikojnë fotografinë me Hashim Thaçin (FOTO)

Kundërshtarët e Lutfi Haziri brenda LDK-së tashmë kanë nisur një fushatë kundër kandidimit të tij për kryeministër.

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një fotografin e Lutfi Hazirit, nënkryetar i LDK-së me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.
Në këtë fotografi shihen në tavolinë Haziri, Thaçi dhe një person i tretë.

Nuk dihet se kur është shkrepur kjo foto (edhe pse në të shihet data 15 maj, ora 8 e 26 e mbrëmjes) apo e mëhershme.

Lutfi Haziri, aktualisht kryetar i Gjilanit është përfolur shumë dy ditët e fundit se do të jetë kandidat i LDK-së për kryeministër, pas tërheqjes së Isa Mustafës.

Megjithatë, Haziri për kundërshtar në këtë garë e ka “të fortin e LDK-së”, ministrin e Financave në largim, Avdullah Hoti. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2017, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori