Lumi Mirusha del nga shtrati, uji merr para lokalet në Malishevë (VIDEO)
Vërshime të mëdha ka edhe në qendër të Malishevës.

Lumi Mirusha ka dalë nga shtrati dhe ka marrë lokalet, shtëpitë e oborret.

Lexues të IndeksOnlinet kanë dërguar pamje ku shihet uji i madh nëpër lokale.

Qarkullimi i automjeteve nga Malisheva në drejtim të Rahovecit, është duke u bërë me shumë vështirësi./
Shtuar më 11/01/2021, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori