Lugina e Preshevës kërkon pëfaqësim në bisedime
Një delegacion të Shoqatës “Vatra” nga Lugina e Preshevës, sot ka takuar ne Prishtinë drejtuesit e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës duke kërkuar prej AK-së që në bisedimet e ardhshme në mes Kosovës dhe Serbisë të përfshihet edhe Lugina e Preshevës. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2012, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori