Luftëtari shqiptar në Siri: Do të vij në Kosovë me koka të prera (VIDEO)
Një tjetër person që merr pjesë në luftën e Sirisë, këndon arabisht dhe betohet se do të luftojë e do të kthehet në Kosovë me kokaprera.

Videoja ka tre ditë që qarkullon në internet dhe është publikuar nga kanali në YouTube, "SyriaTube'. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori