"Luftë" posterash
Pëlqej
Siç ka ndodhur në fushatat e mëparshme, edhe këtë herë nuk ka munguar lufta mes subjekteve politike për vendosjen e posterave në hapësira të ndryshme nëpër qytete. Në këtë foto të bërë nga "Indeksonline", në qytetin e Ferizajt, shihen postera që janë grisur dhe janë hedhur në tokë...me shumë gjasa nga kalimtarë të ndryshëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori