Lista për deputetë të PDK-së në duar të lidershipit të partisë
Pëlqej
Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka deklaruar se nuk ka mospajtime brenda këtij subjekti rreth listës zgjedhore dhe se shumë shpejt pritet të përfundojë lista me kandidatët për deputetë.

Kurse, ish deputetja Blerta Deliu nuk ka dashur të flas nëse do të jetë në listën e PDK-së, duke thënë se ua kanë lënë lidershipit të partisë të vendos për listën./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori