Lekaj: Nuk rrëzohet Haradinaj
Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka thënë se nëse deputetët e Listës Serbe kanë vendosur ta presin seancën për rrëzimin e qeverisë Haradinaj, atëherë pritja për ta do të zgjasë deri në përfundim të këtij mandati.

Lekaj ka shkruar se deputetët duhet ta trajtojnë më me seriozitet punën e tyre dhe t’i lënë anash kërcënimet.

“Nëse deputetët e Listës Serbe kanë vendosur ta presin seancën për rrëzimin e qeverisë Haradinaj, atëherë pritja për ta do të zgjasë deri në përfundim të këtij mandati. Prandaj, unë u bëjë thirrje që ta trajtojnë me seriozitet detyrën e deputetit dhe t’i lënë anash kërcënimet”, shkruan Lekaj në rrjetin social Facebook.


Shtuar më 10/03/2019, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori