E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Lekaj: Kjo rrugë përfundon më 10 shtator
Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, të dielën ka vizituar punimet në zgjerimin e rrugës N25.2, në hyrje të Prishtinës, rrugë e cila sipas ministrit Lekaj do të përfundojë deri më 10 shtator të këtij viti.

Ministri Lekaj ka thënë se ky është edhe një nga projektet për rimëkëmbjen dhe modernizimin e infrastrukturës në tërë vendin.

“PO NDODH TANI!

Asfaltimit të rrugës së “Gorenjes”, njëra nga shumë projektet për rimëkëmbjen dhe modernizimin e infrastrukturës në mbarë vendin që janë pjesë e rrjetit tonë ndër urban, po i vije fundi.

E tëra do të përfundoj deri më 10 shtator.

Ju dëshiroj të diele relaksuese!”. ka shkruar ministri Pal Lekaj në “Facebook”.
Shtuar më 26/08/2018, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori