LDK-ja ia nis valles së fitores
Lidhja Demokratike e Kosovës gjithnjë e më shumë po thekson se është e bindur në fitore.

Edhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa në deklaratat e tij është shprehur se LDK do të fitojë këto zgjedhje.

Duke besuar në fitoren e 8 qershorit, Mustafa dhe pjesëtarë të tjerë të Lidhjes Demokratike të Kosovës "ia kanë marrë valles".

Në këtë valle kanë qenë, veç Mustafës, edhe Skënder Hyseni, Vlora Dumoshi, Muhamet Mustafa etj.

Megjitahtë, se sa do të dalë parashikimi që po bën Isa dhe partia e tij, pritet të shihet më 8 qershor. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2014, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori