LDK do të ndërtojë një shoqëri të pakriminalizuar
Isa Mustafa
Lidhja Demokratike e Kosovës po punon shumë që të dalë e para në zgjedhjet e ardhshme nacionale, ka deklaruar Isa Mustafa, kryetar i LDK-së, në manifestimin e organizuar me rastin e shënimit të 22-vjetorit të themelimit të degës së kësaj partie në Han të Elezit.


“LDK-ja do ta ndërtojë një shoqëri të pakriminalizuar dhe ekonomikisht të zhvilluar”, citohet të ketë thënë Mustafa. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2012, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori