Lavdrim Muhaxheri "shfaqet sërish"

Bashkëluftëtarët e terroristit, Lavdrim Muhaxheri duan të tregojnë se ai është gjallë.

Para pak momentesh, një shok i Lavdrimit, ka postuar një foto në Facebook së bashku me Lavdrimin, duke e cilësuar atë si një "luan", transmeton Express.

Foto te reja nga luani, kjo ju bën me dije munafikave dhe kufarve se hala' nuk e ka kryer misionin. Do ta shijojë sheriatin edhe në Kosovë bi idhnilah Allahu ja mundësoftë insha Allah”, ka shkruar shoku i Lavdrimit. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori