Lavdrim Muhaxheri është gjallë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Terroristi shqiptar Lavdrim Muhaxheri është gjallë.

Kështu ka thënë bashkëluftëtari i tij, Fitim Llavdrovci.

Ai ka publikuar edhe një foto, ku shihet Lavdrimi.

"Lavdrimi është gjallë. Hahaha", ka shkruar Llvadrovci në profilin e tij në Facebook.

Më datë 23 gusht, mediat arabe patën publikuar një foto, ku shihej trupi i një personi të pajetë dhe që dyshohj se mos ishte Lavdrim Muhaxheri.

Mirepo, shoku i tij pretendon se Lavdrimi eshte gjalle dhe se akoma po luftopn ne Siri./albeu.com/

Shtuar më 08/09/2014, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori