Lavdrim Muhaxheri: Do derdh gjak dhe në Mitrovicë
Pëlqej
Lavdrim Muhaxheri ka thënë së fundmi se do të luftojë edhe për Mitrovicën.

Ai ka shtuar se edhe për atë vend do të derdhë gjak.

“Do të vijë edhe në Mitrovicë, mos harro, edhe për atë vend do të derdhi gjak pa fund, edhe nëse nuk më do njerëzimi e kam Zotin.Po zemra më thotë se ka me ardh' një ditë që do vij edhe në Mitrovicë”, ka shkruar Lavdrim Muhaxheri.

Ai madje ka arsyetuar edhe veprimet e veta, duke thënë se njerëzit në Siri janë shumë të rrezikshëm dhe se nuk ka tjetër mënyrë veprimi, veçse të veprojë ashtu siç edhe ka vepruar. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori