Lauka këshillon Daçiq: Mos luaj me kufijtë
Ambasadori i Republikë së Shqipërisë në Prishtinë, Islam Lauka ka porositur ministrin e Brendshëm serb, Ivica Daçiqit, që kufijtë janë të pa prekshëm, të pa lëvizshëm dhe të pa tundshëm.

Deklarata e tij është bërë me rastin e shënimit të trembëdhjetë-vjetorit të rënies së heroit të Agim Ramadanit dhe gjithë luftëtarëve të Brigadës 183 të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës./Kosovapress/
Shtuar më 11/04/2012, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori