Lama: Pavarësisht ftesave, do kandidoj e vetme
Që nga momenti i largimit nga Lëvizja Vetëvendosje deputetja Alma Lama vazhdimisht ka pasur ftesa nga subjekte të ndryshme politike.

Këtë e ka konfirmuar vetë Lama në një bisedë telefonike për Indeksonline, ku ka thënë se pavarësisht ftesave në zgjedhjet e ardhshme do të kandidoj e vetme.

“Nuk ka ndonjë ndryshim. Të tjerët më bëjnë ftesa, mirëpo nuk do të flasë për dëshirën e subjekteve tjera. Nuk jam ulur për të biseduar me askënd. Janë kolegët ata që vazhdimisht më bëjnë ftesa"- thotë Lama

Ish deputetja e Vetëvendosjes pat shfaqur haptazi mospajtime rreth koncepteve të kësaj lëvizeje sa i përket shamive dhe mësimit mbi fe nëpër shkolla, me ç’rast edhe u pat larguar nga VV. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori