Pacolli mohon se është takuar me Veselin dhe Haradinajn
Pëlqej
Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka mohuar para pak minutash se është takuar sonte me krerët e PAN-it, Kadri Veselin dhe Ramush Haradinajn.

“Derisa dikush po spekulon, unë sa dola nga ahengu familjar ne përgatitjen e dasmës se mbesës time, Fatimës”, ka shkruar Pacolli në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2017, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori