Lajm i rëndësishëm në Kosovë: Studentët rikthehen në universitete
Qeveria në detyrë e Kosovës është duke zhvilluar mbledhjen e radhës e cila po mbahet online.

Përgjatë kësaj mbledhje është duke u bërë diskutimi lidhur me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 dhe masat të cilat ishin vendosur më parë për parandalimin e përhapjes edhe më të madhe të këtij virusi.

Pak më parë lajmi.net raportoi se parashihet që të largohet ora policore dhe kjo gjë është konfirmuar nga zëdhënësja e Qeverisë Hoti, Antigona Baxhaku.

Shtuar më 11/02/2021, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori