Lajm fantastik: Shërohen 6 kosovarë nga koronavirusi
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se deri tani janë shëruar 6 kosovarë nga koronavirusi.

Vitia ka bërë thirrje për kujdes, vetdisiplinë dhe solidaritet.

Postimit:

Biodroga - Men Anti-Age
Një njoftim i ri, i mirë po ashtu. Sapo u njoftuam nga IKSHP që edhe një pacient është shëruar.

Deri sot në Kosovë janë shëruar 6 qytetarë tanët.

Vlen me shumë se kurrë thirrja: kujdes, vetdisiplinë, solidaritet!

Rrini në shtëpi!

Së bashku do ia dalim!
Shtuar më 31/03/2020, ora 20:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori