Lajçi kritikon portalet, tregon si i vdiq e bija
Pëlqej
Me anë të një statusi në Facebook, Lajçi ka kritikuar mediat për dezinformata.

Ai ka thënë se Bubulina e tij ka ndërruar jetë në prehërin e nënës së saj.

Shkrimi i plotë i tij:

“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.
Bubulina ime vdiqdhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!
Shtuar më 21/11/2017, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori