Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale
Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale.

Brahimaj ka konfirmuar për se ka marrë ftesën nga Gjykata Speciale dhe do t’i përgjigjet asaj.

“Jam i gatshëm të bashkëpunoj dhe t’i përgjigjem ftesës sic kam bërë edhe më herët”, ka thënë Brahimaj.


Shtuar më 11/02/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori