Labi: Jam i zhgënjyer nga AKR, mund të dal në parti tjetër
Pëlqej
Sot në emisionin e mëngjesin në Televizionin 7 ku ka qenë i ftuar Labinot Tahiri deputet nga radhët e Aleanca Kosova e Re , ai u shpreh jo i kënaqur me punën të cilën është duke e bërë partia të cilës i përket.

Tahiri gjithashtu tha se në zgjedhjet e ardhshme mundë të jetë pjesë e ndonjë subjekti tjetër apo mund ta shohim si deputet të pavarur, duke thënë që nuk ka gjetur mbështetje j nga subjekti të cilit i përket, për t'i realizuar projektet të cilat ka premtuar dhe ndihet i zhgënjyer nga mungesa e përkrahjes së AKR-së, për t'i përfunduar këto projekte.

Ai më tej tha që ka pasur shumë përkrahje nga qytetarët e Ferizajt, por ka pasur shumë pak njerëz nga ky qytet në pozita udhëheqëse në institucione shtetërore.


Shtuar më 17/04/2018, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori