Labi, i përkushtuar ndaj fesë dhe atdheut
Këngëtari i njohur Labinot Tahiri shpesh herë ka treguar se është i përkushtuar ndaj vendit të tij dhe fesë myslimane.

Ai është bërë pjesë e sloganit #EDUAVENDINTIM, ku së bashku me të, ka lënë edhe një shprehje me fjalë të çmuara.

“Zot unë e ruaj fenë time myslimane, të lutem ma ruaj kombësinë time shqiptare”, ishte shkrimi poshtë sloganit.

Labi gjithashtu ka dhënë edhe gjak në ndihmë të personave në nevojë, si dhe ka marrë pjesë edhe në aksione humanitare, duke i ndihmuar njerëzit. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori