Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Ky është mesazhi i Selimit për Bajram
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi u ka uruar të gjithë besimtarëve muslimanë festën e Kurban Bajramit.

"Gëzuar Kurban Bajramin të gjithë muslimanëve të atdheut tim! Qoftë gjithmonë kjo një festë e mirësisë, e bashkimit dhe e solidaritetit.

Gëzuar e përhajr Bajramin!", ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook.
Shtuar më 01/09/2017, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori