Ky është burri që u vra në Suharekë (FOTO LAJM)

foto ilustruese
Një person rreth të 30-ve është vrarë mëngjesin e sotëm në një kazino në Suharekë.

Këtë e ka konfirmuar edhe Vesel Gashi nga Policia e Kosovës.

Viktima është Jetmir Aliaj, dhe i njejti ishte në orarin e punës në momentin e vrasjes.

I ndjeri ishte nga fshati Mushtisht i Suharekës. Ndërkaq fotografia e tashmë të ndjerit është shpërnarë në rrjetet sociale ku thuhet se ai në momentin e vrasjes kishte qenë duke punuar në kazino.
Shtuar më 17/03/2019, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori