Kuvendi miraton Projektligjin për Kontrollimin e Brendshëm të Financave Publike
Kuvendi i Kosovës ka miratuar shqyrtimin e dytë të Projektligjit me nr: 06/L-021 për Kontrollimin e BrendshëmFinancave Publike.

62 deputetë kanë marrë pjesë në votim, prej tyre 61 kanë votuar në mënyrë elektronike ndërsa një deputet me dorë, asnjë kundër dhe abstenim. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 18:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori